Wyniki CI Games za I kwartał 2023 roku [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
30 maj 2023, 09:28

Wyniki CI Games za I kwartał 2023 roku [Webinar z zarządem spółki]

CI Games, spółka z branży gier jest obecna na rynku od 2002 roku. W swoim portfolio ma serię produkcji snajperskich oraz tytuł Lords of the Fallen. 13 października 2023 roku odbędzie się największa premiera z portfolio spółki.

Do premiery Lords of the Fallen zostało kilka miesięcy. Premiera wyczekiwanej gry jest zaplanowana 13 października br. Będzie to największa dotychczas premiera z portfolio spółki, której budżet wyniesie 200 mln zł. Nawiązując do gatunku souls-like, spółka liczy, że nowy tytuł trafi do odbiorców ubiegłorocznego hitu jakim było Elden Ring.

Gra Lords of the Fallen jest już na ostatnim etapie produkcji. Wraz z udostępnieniem nowego trailera CI Games rozpoczęło przedsprzedaż gry. Tytuł ma również otrzymać wersję deluxe oraz kolekcjonerską. Prezes CI Games podkreśla, że ważna w sprzedaży jest nie tylko wersja cyfrowa, ale również pudełkowa. Dlatego obecnie trwają rozmowy z globalnymi sprzedawcami oraz sklepami fizycznymi.

We wtorek, 30 maja 2023 roku o godzinie 10:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu CI Games, Markiem Tymińskim i wiceprezesem zarządu, Davidem Broderickiem. Podczas spotkania spółka omówi wyniki finansowe za I kwartał 2023 r. Po prezentacji zaplanowano sesję pytań i odpowiedzi. Webinar zostanie przeprowadzony w języku angielskim.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 30 maja 2023 roku o godzinie 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.