Czat inwestorski KGHM - Wyniki finansowe Grupy za 2023 rok
Obrazek użytkownika Czaty
26 kwi 2024, 11:41

Podsumowanie 2023 roku w KGHM Polska Miedź S.A. – czat inwestorski z Wiceprezesem Zarządu ds. Finansowych

KGHM Polska Miedź S.A. to spółka specjalizująca się w wydobyciu i przetwórstwie metali surowców naturalnych – przede wszystkim miedzi i srebra. Grupa KGHM od lat znajduje się w czołówce światowych producentów obu metali.

Skorygowana EBITDA Grupy KGHM wyniosła w 2023 roku 5 362 mln zł wobec 9 024 mln zł rok wcześniej. Przychody Grupy KGHM w ubiegłym roku wyniosły 33 467 mln zł.

W marcu br. Rada Nadzorcza KGHM zdecydowała o powołaniu do Zarządu pięciu nowych członków: Andrzeja Szydło, któremu powierzono funkcję Prezesa Zarządu; Zbigniewa Bryję na Wiceprezesa Zarządu ds. Rozwoju, Piotra Krzyżewskiego na Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych, Mirosława Laskowskiego na Wiceprezesa Zarządu ds. Produkcji oraz Piotra Stryczka na Wiceprezesa Zarządu ds. Korporacyjnych.

O wynikach Grupy KGHM za 2023 rok oraz dalszych perspektywach rozwoju będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się w piątek, 26 kwietnia 2024 r. o godz. 12:00. Grupę KGHM reprezentować będzie Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych Pan Piotr Krzyżewski.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 26 kwietnia 2024 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
 • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
  • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
  • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
 • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
 • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
 • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
 • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
 • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
 • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
 • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost