Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG201735.23-0.659101
mWIG404085.20-1.418311
sWIG8018094.73-0.4128439
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
EKOEXPORT$EEX1.66007.79
MOLECURE$MOC16.28007.11
MABION$MAB23.76006.98
WIKANA$WIK3.25005.52
ALTA$AAT1.40005.26
MBWS$MBW10.70004.90
LSISOFT$LSI10.90003.81
IMMOBILE$GKI2.07003.50
TALEX$TLX15.10003.42
KRVITAMIN$KVT13.46003.38
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
SEKO$SEK6.4000-8.57
ATLASEST$ATL1.8000-8.16
SECOGROUP$SWG18.4000-8.00
CAPITAL$CPA1.1000-7.56
FEERUM$FEE5.1000-7.27
ENTER$ENT24.3000-6.54
DGA$DGA7.1000-5.96
EFEKT$EFK6.4000-5.88
NANOGROUP$NNG1.2080-5.63
IBSM$IBS60.0000-4.76

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.