Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG202183.70-2.274160
mWIG405128.54-0.9114251
sWIG8019349.01-1.1225496
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
PBSFINANSE$PBF1.020061.90
PRIMETECH$PTH1.210010.00
4FUNMEDIA$4FM8.80007.32
FEERUM$FEE8.98006.90
BETACOM$BCM8.00006.67
CITYSERV$CTS17.00006.25
MOJ$MOJ1.75006.06
NANOGROUP$NNG3.76005.62
MASTERPHA$MPH4.95005.32
LENA$LEN4.55005.08
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
DGA$DGA8.8000-12.00
RADPOL$RDL2.7000-10.00
PEP$PEP67.0000-6.94
TSGAMES$TEN233.8000-6.85
TALEX$TLX16.4000-6.82
MANYDEV$MAN1.7000-6.59
APLISENS$APN12.9000-5.84
DATAWALK$DAT170.0000-5.76
COMARCH$CMR186.0000-5.58
CDPROJEKT$CDR166.2200-5.23

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.