Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG201654.840.631271
mWIG403910.49-1.1214260
sWIG8016596.35-1.9521554
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
LABOPRINT$LAB13.500039.46
MERCATOR$MRC73.700020.15
IFSA$IFR3.1416.73
ALLEGRO$ALE26.420015.78
WOJAS$WOJ4.790015.42
ANSWEAR$ANR19.060012.12
SYGNITY$SGN16.000010.34
HARPER$HRP5.900010.28
MABION$MAB28.48009.54
EFEKT$EFK7.00009.38
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
QUANTUM$QNT24.0000-16.08
HMINWEST$HMI17.20-9.47
STALEXP$STX2.7000-8.32
STSHOLDING$STH13.3440-7.97
CAPTORTX$CTX110.00-7.95
IMCOMPANY$IMC15.6500-7.94
PATENTUS$PAT1.1700-7.87
BBIDEV$BBD4.3400-7.66
BIOPLANET$BIP11.60-7.20
ENTER$ENT20.8000-7.14

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.