Redakcja StrefaInwestorow.pl | StrefaInwestorow.pl

Redakcja StrefaInwestorow.pl

Redakcja Strefy Inwestorów to zespół aktywnych inwestorów giełdowych, codziennie śledzących sytuację rynkową i dzielących się swoją wiedzą na łamach serwisu.

Paweł Biedrzycki (Paweł Biedrzycki)

Aktywny inwestor giełdowy, przede wszystkim na rynku akcji polskich. Posiada 14-letnie doświadczenie, głównie z polskiego rynku kapitałowego. Magister inżynier zarządzania, ze specjalizacją w dziedzinie rynków kapitałowych. Były pracownik dealing roomu jednego z wiodących banków.

Założyciel i redaktor naczelny serwisu StrefaInwestorow.pl, który prowadzi nieprzerwanie od 2007 roku. Współtwórca narzędzia dla inwestorów giełdowych - skanera rynku giełdowego Sindicator.net. Wykładowca na konferencjach dla inwestorów, takich jak Skuteczny Inwestor, czy Profesjonalny Inwestor.

Ewa Walkowiak (Ewa)

Od 9 lat czynnie inwestuje na GPW. Ukończyła szereg szkoleń z zakresu wykorzystania metod analizy technicznej, w tym technik DiNapoli’ego (Tradecom Investments, Piotr Grela DiNapoli Expert), "Eliot Trading oraz geometria rynku" (Paweł Szczepanik), "Analiza techniczna w teorii i praktyce" (EduCentrum).

Członek Strefy Inwestorów od początku jej istnienia - prowadzi autorski wątek pod tytułem "W poszukiwaniu sygnałów", w którym analizuje bieżące wydarzenia rynkowe, poszukując walorów wartych uwagi inwestorów. Koncentruje się w głównej mierze na inwestowaniu w akcje spółek notowanych na GPW.

Tomasz Krynicki (tchoman)

Aktywny inwestor giełdowy na GPW od 9 lat. Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Obecnie zatrudniony w IT, wcześniej przez 17 lat prywatny przedsiębiorca.

Członek Strefy Inwestorów od początku jej istnienia. Na łamach serwisu prowadzi autorski wątek, zatytułowany„Impuls i korekta”, w którym na bieżąco analizuje wydarzenia rynkowe, ze szczególnym uwzględnieniem rynków lewarowanych. Jego zainteresowanie inwestycyjne koncentruje się w głównej mierze na rynku instrumentów pochodnych notowanych na GPW.

Piotr Kwestarz (Piotr Kwestarz)

Aktywny inwestor giełdowy na rynku akcji polskich. Posiada 16-letnie doświadczenie rynkowe. Magister fizyki i inżynier informatyki. Specjalizuje się w analizie opartej o fundamenty finansowe. Analizuje debiuty giełdowe oraz pisze o spółkach dywidendowych.

Analityk i redaktor serwisu StrefaInwestorow.pl. Współtwórca narzędzia dla inwestorów giełdowych - skanera rynku giełdowego Sindicator.net.

Paweł Szczepanik (Paweł Szczepanik)

Makler papierów wartościowych z uprawnieniami doradczymi, inwestor oraz analityk techniczny.Obecnie prowadzi kursy i szkolenia z zakresu inwestowania w firmie Szkolenia z Inwestycji Giełdowych. Posiada ponad 20-lat praktyki rynkowej, w tym 18 lat pracy w renomowanym biurze maklerskim. W 1998 roku pracował nad przygotowaniem do wprowadzenia do obrotu kontraktów terminowych, co zaowocowało zawarciem pierwszej - w historii Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych - transakcji terminowej.

Wielokrotny wykładowca podczas konferencji Wall Street i Profesjonalny Inwestor organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz szkoleń Giełdy Papierów Wartościowych, Strefy Inwestorów, Gazety Giełdy Parkiet oraz na wyższych uczelniach ekonomicznych na terenie całego kraju. Był również prelegentem wykładów organizowanych w ramach Akcjonariatu Obywatelskiego. Ekspert programów TVN24 Biznes i Świat.

Maciej Wróblewski (Maciej Wróblewski)

Wiadomości Giełdowe (Wiadomości)

Tymoteusz Turski (Tymoteusz Turski)

Natalia Kieszek (Natalia Kieszek)

W Strefie Inwestorów od 2019 roku. Jako dziennikarz, specjalizuje się w tematyce spółek gamingowych. Pisze również na tematy gospodarcze i ekonomiczne.

Piotr Maciążek (Piotr Maciążek)

Anna Mazurek (Anna Mazurek)

Szymon Machalica (Szymon Machalica)

Rafał Irzyński (Rafał Irzyński)

Wiola Hass (Wioletta Hass)

Piotr Rosik (Piotr Rosik)

Analityk, publicysta, od 2008 roku aktywny inwestor (choć na małą skalę). Od maja 2014 roku do końca 2016 roku był redaktorem naczelnym dwutygodnika „Pieniądze&Inwestycje” oraz redaktorem prowadzącym portalu Serwis Inwestora. Stały współpracownik m.in. „Obserwatora Finansowego”. Były dziennikarz ekonomiczny „Gazety Giełdy Parkiet” oraz „Rzeczpospolitej” i „Dziennika Gazety Prawnej”.

Aleksandra Kiwacka (Aleksandra Kiwacka)