Wyniki finansowe Grupy LUG za I kwartał 2022 roku – czat z prezesem zarządu, Ryszardem Wtorkowskim
Obrazek użytkownika Czaty
13 maj 2022, 06:35

Wyniki finansowe Grupy LUG za I kwartał 2022 roku – czat z prezesem zarządu, Ryszardem Wtorkowskim

Grupa Kapitałowa LUG to jeden z czołowych producentów rozwiązań oświetleniowych w Europie. Firma posiada ponad 30-letnie doświadczenie na tym rynku, a swoje produkty sprzedaje w Polsce oraz w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.

Według szacunkowych wyników skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy LUG w I kwartale 2022 roku osiągnęły poziom 56,97 mln zł, co stanowi 51,8% wzrostu w stosunku do analogicznego okresu sprzed roku. Pomimo problemów z dostępnością komponentów elektronicznych, a także utrudnień w transporcie morskim i kolejowym, Grupa LUG wypracowała wyższe skonsolidowane przychody dla I kwartału, niż w którymkolwiek z analogicznych okresów poprzednich lat.

12 maja br. poznamy wyniki finansowe Grupy LUG za I kwartał 2022 roku. O nich oraz o dalszych perspektywach rozwoju będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Ryszardem Wtorkowskim. Spotkanie odbędzie się w piątek, 13 maja 2022 r. o godz. 12:00.

Aktualnie Grupa LUG realizuje m.in. projekt modernizacji oświetlenia Warszawy. Wymianie podlega blisko 40 tysięcy opraw ulicznych stolicy. Firma obsługuje projekt kompleksowo od koncepcji technicznej prototypu zgodnie z wytycznymi przygotowanymi przez Wydział Kształtowania Przestrzeni Publicznej m.st. Warszawa i ZDM, przez fazę projektową, po produkcję i dostawę opraw do stolicy. Spółka zależna Emitenta, LUG Light Factory dostarcza do stolicy autorskie oprawy oświetleniowe SAVA. Zgodnie z oczekiwaniami miasta, oprawy SAVA są smart – ready. Oznacza to, że posiadają certyfikację Zhaga D4i i w każdej chwili, w łatwy sposób, będą mogły zostać wyposażone w funkcje inteligentnego sterowania.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 13 maja 2022 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.