Co dalej z giełdą i rynkami finansowymi, czy w 2023 zacznie się wreszcie hossa – Rafał Irzyński
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
06 sty 2023, 18:02

Co dalej z giełdą i rynkami finansowymi, czy w 2023 zacznie się wreszcie hossa – Rafał Irzyński, Podcast 21% rocznie jak inwestować

Rok 2022 mocno doświadczył inwestorów ponieważ traciły w nim praktycznie wszystkie aktywa. Spadek wartości zaliczyły akcje, obligacje, nieruchomości, jak również kryptowaluty.

Miniony rok okazał się być rokiem selekcji konkretnych akcji. Tylko precyzyjny dobór konkretnych spółek lub sektorów do portfela przyniósł zyski. Był to rok w którym słowo inflacja zostało odmieniane na wszelkie możliwe sposoby i w wyniku jej działania padło kilka inwestycyjnych mitów. O tym co nas czeka w 2023, jakie czynniki będą najmocniej wpływać na nastroje inwestorów oraz jakie scenariusze dla rynku przewidujemy w 72 odcinku podcastu 21 procent rocznie omawiamy z Rafałem Irzyńskim głównym analitykiem Strefy Inwestorów.

Zobacz także: Co dalej z gospodarką Polski, jak mocno uderzy w nią kryzys w 2023 – Piotr Bujak, Podcast 21% rocznie jak inwestować

Zapraszamy do słuchania i czekamy na wasze uwagi i komentarze. Możecie je zgłaszać bezpośrednio w komentarzach na Strefie Inwestorów, na Facebooku, Twitterze (Strefa Inwestorów: @strefainw, Paweł Biedrzycki: @PawelBiedrzycki, Rafał Irzyński: @irzynski)  oraz mailem: podcast[at]strefainwestorow[dot]pl.
 

Pobierz podcast:

Podcast 21% rocznie 72.mp3 (kliknij prawym klawiszem myszy i wybierz "Zapisz element docelowy jako")

Słuchaj podcastu w iTunes:

Podcast 21% rocznie w iTunes

Słuchaj podcastu na Spotify

Słuchaj podcastu na Spotify

Słuchaj podcastu w Soundcloud:

Podcast 21% rocznie na Soundcloud

Zapraszamy do słuchania i czekamy na wasze uwagi i komentarze. Możecie je zgłaszać bezpośrednio w komentarzach na Strefie Inwestorów, na Facebooku, Twitterze (Strefa Inwestorów: @strefainw, Paweł Biedrzycki: @PawelBiedrzycki) oraz mailem: podcast[at]strefainwestorow[dot]pl

W tym podcaście:

 • 00:02:07 Czym się szczególnie wyróżniła bessa z 2022 roku?
 • 00:05:57 Co w 2022 roku przyniosło zyski?
 • 00:13:21 Katastrofa na kursach akcji amerykańskich spółek technologicznych FAANG
 • 00:15:52 Pasywna rewolucja w inwestowaniu łapie zadyszkę
 • 00:21:10 Z jakimi nastrojami wchodzimy w 2023 rok?
 • 00:26:35 Co dalej z inflacją w 2023?
 • 00:33:21 Co będzie największym wyzwaniem dla spółek na giełdzie w 2023 roku?
 • 00:38:25 Co wyceniają w tej chwili rynek giełdowy i inwestorzy?
 • 00:29:01 Czy czarne scenariusze i prognozy dla gospodarki Polski i Europy na zimę tego roku się spełniły?
 • 00:31:23 Czy możemy już mówić o dezinflacji?
 • 00:41:00 Co będzie kluczem do inwestycyjnego sukcesu w 2023 roku?
 • 00:50:00 Informacja o naborze do Strefy i Live Learningu

Podcast Rafał Irzyński i Paweł Biedrzycki

Rafał Irzyński

Rafał Irzyński jest doświadczonym inwestorem indywidualnym, z niemal 20-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w inwestycjach w akcje spółek z GPW o horyzoncie krótkoterminowym (do 12 miesięcy). Decyzje inwestycyjne opiera przede wszystkim o analizę fundamentalną. Przez ostatnie 6 lat był głównym analitykiem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Swoje umiejętności potwierdził jako zarządzający Portfelem SII, uzyskując stopę zwrotu w wysokości 90% w segmencie własnych inwestycji w okresie 2 lat. Prowadził także autorski program w internetowej telewizji „Inwestorzy.tv”, zatytułowany „Gość Rafała Irzyńskiego", w którym przeprowadzał wywiady z prezesami i przedstawicielami spółek z GPW. Pracował również jako wykładowca akademicki i był traderem walutowym w funduszu inwestycyjnym.

Paweł Biedrzycki

Aktywny inwestor giełdowy, przede wszystkim na rynku akcji polskich. Posiada 14-letnie doświadczenie, głównie z polskiego rynku kapitałowego. Magister inżynier zarządzania, ze specjalizacją w dziedzinie rynków kapitałowych. Były pracownik dealing roomu jednego z wiodących banków. Założyciel i redaktor naczelny serwisu StrefaInwestorow.pl, który prowadzi nieprzerwanie od 2007 roku. Współtwórca narzędzia dla inwestorów giełdowych – skanera rynku giełdowego Sindicator.net. Wykładowca na konferencjach Skuteczny Inwestor, Profesjonalny Inwestor, czy Wall Street.

Nabór do Strefy Inwestorów

Nabór do Strefy Inwestorów 2023

W dniach od 2 do do 19 stycznia 2023 r. trwa nabór do Strefy Inwestorów. To jedyny moment, w którym można dołączyć do grona członków Strefy Inwestorów. Sprawdź szczegóły i dołącz teraz.

Live Learning z Rafałem Irzyńskim

Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0 - zapisy do 11 stycznia 2023 r.

Rozpoczęła się rejestracja na kolejną edycję Live Learning z portfelem edukacyjnym, które prowadzi Rafał Irzyński (inwestor i analityk z ponad 20-letnim doświadczeniem rynkowym) oraz na kolejną edycję szkolenia on-line Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0. Zapisy w ofercie promocyjnej trwają tylko do środy, 11 stycznia 2023 r., do godz. 23:59, czasu polskiego (liczy się data rezerwacji miejsca). Sprawdź szczegóły i dołącz teraz.

Czekamy na wasze komentarze i uwagi

Zapraszamy do słuchania i czekamy na wasze uwagi i komentarze. Dajcie znać, co jest dobrze, a co można Waszym zdaniem zrobić lepiej. Możecie je zgłaszać bezpośrednio w komentarzach na Strefie Inwestorów, na Facebooku, Twitterze (Strefa Inwestorów: @strefainw, Paweł Biedrzycki: @PawelBiedrzycki) oraz mailem: podcast[at]strefainwestorow[dot]pl.

Śledź Strefę Inwestorów w Google News