Wyniki finansowe cyber_Folks za I kwartał 2024 roku i plany rozwoju [Webinar z zarządem] | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Webinary
21 maj 2024, 08:56

Wyniki finansowe cyber_Folks za I kwartał 2024 roku i plany rozwoju [Webinar z zarządem]

Grupa cyber_Folks, znana wcześniej jako R22, to technologiczna spółka zajmująca się wsparciem małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w ich obecności w Internecie, w szczególności w obszarze komunikacji, marketingu i sprzedaży. Grupa jest już obecna na 180 rynkach.

W roku 2023 Grupa cyber_Folks odnotowała znaczący wzrost w przychodach, które osiągnęły 480 milionów złotych. Skorygowana EBITDA wyniosła 141,3 miliona złotych, podczas gdy zysk netto sięgnął 87,4 miliona złotych, co stanowiło ponad dwukrotnie wyższy wynik w porównaniu z rokiem poprzednim.

Zarząd cyber_Folks zarekomendował rekordową dywidendę z zysku za 2023 r. Spółka zapowiedziała też możliwość przeprowadzenia skupu akcji własnych.

W ostatnich miesiącach firma wprowadziła do swojej oferty nowe, autorskie usługi, w tym m.in. _Now, kreator stron internetowych napędzany sztuczną inteligencją, który pozwala stworzyć nową, funkcjonalną stronę www. w zaledwie 90 sekund. Za to innowacyjne narzędzie spółka otrzymała tytuł Masters of AI Experience, przyznane przez międzynarodową komisję. Wśród innych nowości można wskazać: Billz, innowacyjny program do fakturowania dla małych firm oraz narzędzie _Stores – kreator sklepów internetowych, który zyskuje coraz większą popularność na polskim rynku.

O wynikach cyber_Folks za I kwartał 2024 roku oraz dalszych planach rozwoju będzie można posłuchać podczas webinaru, w którym udział weźmie zarząd spółki:

 • Jakub Dwernicki, Prezes Zarządu
 • Robert Stasik, Wiceprezes Zarządu

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 21 maja 2024 roku o godzinie 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
 • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
  • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
  • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
 • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
 • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
 • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
 • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
 • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
 • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
 • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost