Wyniki finansowe Columbus Energy za 2022 rok [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
23 mar 2023, 09:53

Wyniki finansowe Columbus Energy za 2022 rok [Webinar z zarządem spółki]

Columbus Energy to dostawca usług z zakresu nowoczesnej energetyki w Polsce. Grupa oferuje fotowoltaikę, pompy ciepła i magazyny energii, zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Ponadto Columbus rozwija i buduje własne projekty farm fotowolotaicznych oraz realizuje inwestycje w wielkoskalowe magazyny energii. Grupa działa na rynkach polskim i czeskim. W ostatnim czasie KNF zatwierdziła prospekt emisyjny Columbus Energy, która zamierza przenieść notowania na Główny Parkiet GPW.

„Cieszę się, że jesteśmy na finiszu tych starań, bo dzięki przeniesieniu notowań na rynek regulowany GPW otworzymy sobie dostęp do nowej grupy inwestorów. Przyspieszymy też realizację kluczowych inwestycji, jak wielkoskalowe magazyny energii, oraz zintensyfikujemy działania w zakresie ekspansji na rynkach zagranicznych” – komentuje Dawid Zieliński, prezes zarządu Columbus Energy.

Z kolei na początku roku spółka poinformowała o przedłużeniu strategii biznesowej do końca czerwca 2023 roku. Pierwotnie strategia była zaplanowana na lata 2019-2022. Powodem takiej decyzji była trwające procesy sprzedaży projektów farmowych oraz plany wejścia na rynek wielkoskalowych magazynów energii.

W czwartek, 23 marca 2023 roku, o godzinie 10:30 odbędzie się webinar, w którym udział weźmie zarząd spółki:

  • prezes zarządu, Dawid Zieliński,
  • wiceprezes zarządu, Michał Gondek,
  • wiceprezes zarządu, Dariusz Kowalczyk-Tomerski.

Podczas spotkania zostaną omówione wyniki finansowe grupy za 2022 rok oraz bieżąca sytuacja Columbus na rynku odnawialnych źródeł energii. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 23 marca 2023 roku, o godzinie 10:30. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.