Debiut Longterm Games na NewConnect oraz plany rozwoju [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
05 paź 2022, 11:23

Debiut Longterm Games na NewConnect oraz plany rozwoju [Webinar z prezesem zarządu]

Longterm Games to spółka z branży gier, założona w 2020 roku przez znanego inwestora, Alberta Rokickiego. Obecnie studio pracuje nad swoim pierwszym projektem Space Tail: Every Journey Leads Home, którego premiera jest zaplanowana jeszcze na 2022 rok.

Spółka rozpoczęła swoją działalność w czerwcu 2020 roku i od tamtego czasu pracuje nad swoją pierwszą produkcją. Space Tail będzie grą platformową 2,5D przedstawiająca historię psa Bea podróżującego przez kosmos. Longterm Games przygotowuje produkcję razem z Enjoy Studio, a inspiracją dla tytułu były takie gry jak Ori, Lost Vikings czy Rick Dangerous.

Longterm Games zadebiutuje na rynku NewConnect 10 października. Debiutowi nie będzie towarzyszyć oferta publiczna akcji.

W środę, 5 października 2022 roku o godz. 12:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Longterm Games, Albertem Rokickim. Podczas spotkania zostaną omówione plany rozwoju spółki oraz debiut na rynku NewConnect. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 5 października 2022 roku o godz. 12:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.