Sesja Q&A z Grupą Hub.Tech [Webinar z przedstawicielami spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
12 sty 2022, 08:48

Sesja Q&A z Grupą Hub.Tech [Webinar z przedstawicielami spółki]

Hub.Tech, jeszcze do niedawna Boruta-Zachem, jest pierwszym producentem w Polsce środków chemii gospodarczej i produktów kosmetycznych na bazie biosurfaktantów. Spółka skupia się na trzech obszarach działalności, w tym na badaniach i rozwoju innowacyjnych rozwiązań biotechnologicznych oraz produkcji barwników i pigmentów.

Do Grupy Hub.Tech dołączyła w ubiegłym roku nowa spółka zależna, Stars.Space. Jest ona odpowiedzialna za monetyzację influencer marketingu. Firma skupia się w swojej działalności na przewidywaniu trendów na rynku konsumenckim przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji, analizy Big Data oraz technologii VR. Oprócz spółki Stars.Space, w skład Grupy wchodzi Onlybio.life, Firma zajmuje się produkcją naturalnych kosmetyków oraz ekologicznych środków czystości. W ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 spółka otrzymała 6,5 mln zł dofinansowania, które przeznaczy na stworzenie nowej linii produkcyjnej przeznaczonej do produkcji innowacyjnej gamy kosmetyków zawierających w swoim składzie nośniki z enkapsułowaną substancją aktywną. Do grupy Hub.Tech należy również InventionBio – spółka działająca w branży biotechnologii przemysłowej oraz Boruta Zachem-Kolor.

W III kwartale Grupa Hub.Tech wypracowała 28 mln zł przychodów netto, co oznacza wzrost o blisko 250% rdr. Z kolei zysk netto wyniósł 3,4 mln zł, co również pokazuje dynamikę wzrostu na poziomie 250%. Na koniec 2021 roku Grupa Hub.Tech złożyła prospekt do Komisji Nadzoru Finansowego i planuje przeniesienie notowań z rynku NewConnect na Główny Parkiet GPW. Celem przeniesienia notowań jest m. in. chęć wejścia na parkiet, gdzie jest większy dostęp do kapitału instytucjonalnego.

W środę, 12 stycznia 2022 roku o godz. 10:00 zapraszamy na webinar z przedstawicielami poniższych spółek:

  • Pawłem Rodowiczem, wiceprezesem zarządu Grupy Hub.Tech,
  • Marcinem Pawlikowskim, prezesem zarządu Onlybio.life,
  • Marcinem Łukaszewiczem, prezesem zarządu InventionBio.

Podczas sesji Q&A zostanie omówiona działalność Grupy Hub.Tech oraz plany rozwoju na 2022 rok. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 12 stycznia 2022 roku o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.