Debiut Eco5tech na NewConnect. GPW wyznaczyła pierwszy dzień notowań
Obrazek użytkownika Piotr Kwestarz
10 sty 2022, 08:28

Eco5tech z sektora PropTech zadebiutuje na NewConnect w tym tygodniu

Na NewConnect zadebiutuje spółka Eco5tech. Giełda Papierów Wartościowych wyznaczyła pierwszy dzień notowań akcji na piątek, 14 stycznia.

Spółka zajmuje się projektowaniem w sektorze budownictwa i implementacją projektowo-wykonawczą innowacyjnych rozwiązań w obszarze Property Technology. Świadczy usługi w zakresie innowacyjnego budownictwa.

Gałąź nowych technologii związanych z branżą infrastrukturalną, w oparciu o którą działa spółka, szybko się rozwija, dostarcza rozwiązania cyfryzacji nieruchomości. Wspierają one sprawne przetwarzanie informacji o budynku, danych o przemieszczaniu się personelu i klientów, czy też wspierają automatyzację i zarządzanie np. recepcją albo parkingiem. Efektem jest poprawa samopoczucia użytkowników, ale też optymalizacja kosztów utrzymania nieruchomości.

„Najkrócej mówiąc, PropTech to technologia nieruchomości, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w branży budowlanej oraz rynku nieruchomości. Działania Eco5tech wpisują się w ten nurt. Na każdym etapie pracy dążymy do optymalizacji procesów z wykorzystaniem nowych technologii. Innowacyjne rozwiązania i modele biznesowe, na których pracujemy, umożliwiają efektywne zarządzanie budynkami, optymalizacje kosztowe oraz zwiększają bezpieczeństwo i satysfakcję najemcy” - mówi Alicja Gackowska, prezes zarządu Eco5tech.

Zobacz także: Eco5tech – spółka z sektora PropTech zmierza na mały parkiet

Debiut Eco5tech na NewConnect już w piątek

Giełda Papierów Wartościowych wyznaczyła pierwszy dzień notowań akcji Eco5tech na piątek 14 stycznia 2022 r.

Spółka będzie notowana na NewConnect pod skróconą nazwą „ECO5TECH” i tickerem „ECT”. Będzie to już drugi debiut na alternatywnym rynku w 2022 r.

Zobacz także: Debiuty, artykuły, analizy IPO w Strefie inwestorów

Zapisz się na darmowy newsletter na temat IPO na GPW, aby otrzymywać najnowsze analizy

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.