Czat inwestorski UNIMOT- wyniki za III kwartał 2023 r.
Obrazek użytkownika Czaty
22 lis 2023, 22:32

Wyniki finansowe UNIMOT za III kwartał 2023 r. – czat z zarządem spółki

UNIMOT jest multienergetyczną grupą kapitałową i liderem wśród niezależnych importerów paliw ciekłych i gazowych w Polsce. Grupa ma ponad 30 lat doświadczenia na rynku paliwowym, specjalizuje się w hurtowej sprzedaży oleju napędowego oraz dystrybucji pozostałych paliw płynnych, zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami.

W kwietniu 2023 r. Grupa UNIMOT sfinalizowała transakcję przejęcia aktywów Lotos Terminale, w tym 9 terminali paliwowych i dwóch zakładów produkcji asfaltu. UNIMOT pełni tym samym funkcję Niezależnego Operatora Logistycznego, będąc trzecim graczem na rynku magazynowania paliw, a także zajmuje drugie miejsce na rynku produkcji asfaltów w Polsce. Firma rozwija również segment fotowoltaiki, m.in. pod marką AVIA Solar oraz inwestuje w kolejne sektory OZE.

O wynikach finansowych Grupy za III kwartał 2023 r. będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Adamem Sikorskim, a także z wiceprezesem zarządu ds. handlu, Robertem Brzozowskim oraz Filipem Kuropatwą – wiceprezesem zarządu ds. finansowych. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 23 listopada 2023 r., o godz. 9:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 23 listopada 2023 r. o godz. 9:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.