Wyniki Selvita za I kwartał 2023 roku i perspektywy rozwoju – czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
01 cze 2023, 10:32

Wyniki Selvita za I kwartał 2023 roku i perspektywy rozwoju – czat z zarządem spółki

Selvita to jedna z największych europejskich spółek przedklinicznych CRO, która świadczy kompleksowe usługi w obszarze odkrywania leków, badań regulacyjnych oraz badań i rozwoju na zlecenie firm biotechnologicznych i farmaceutycznych. Selvita wchodzi w skład indeksu mWIG40 na GPW.

W 2022 r. Selvita z nawiązką zrealizowała założenia strategii na lata 2022-2025.

Według szacunkowych wyników, rentowność EBITDA grupy w I kwartale br. powinna uplasować się na poziomie 19-21%, z kolei rentowność operacyjna 8-10%. Na 31 maja 2023 r. zaplanowane jest oficjalne otwarcie nowej siedziby – Selvita Research Centre w Krakowie. Ten krok milowy otwiera przed spółką nowe możliwości w zakresie świadczenia usług w obszarze odkrywania leków.

W czwartek, 1 czerwca 2023 roku o godz. 11:00 zapraszamy na czat inwestorski z zarządem spółki. W spotkaniu wezmą udział:

  • Bogusław Sieczkowski, Chief Executive Officer,
  • Miłosz Gruca, Chief Commercial Officer,
  • Dariusz Kurdas, Chief Financial Officer.

Podczas spotkania zostaną omówione wyniki finansowe za I kwartał 2023 r. oraz perspektywy rozwoju. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 1 czerwca 2023 r. o godz. 11:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.